حضرت زهرا (سلام الله علیها)

 

 

من محسن شهیدم:

مادر امید جان آرام باش . می نگرم که چگونه تندباد حادثه بهار کوتاهت را مبدل به خزان کرد .می نگرم که با غم واندوه به انتظار زمستان نشسته ای . می نگرم که زندگی و زنده بودن برایت جز غم ورنج ارمغان دیگری نداشت . می نگرم که چگونه در مقابل کودکانت خار درد را فرو خوردی وبه جای آن گل لبخند می نشانی و با نگاهت رسم محبت و دفاع را می آموزی .

آه هایت داستانهایی بس طولانی به همرام دارد . می دانم هنوز مرگ پدرت فرو ننشسته بود که غم مظلامیت و خانه نشینی همسر بر آن افزوده شد . فدک را آن یادگار پدر ربودند و هر آنچه از غدیر وغدیریان باقی مانده بود نابود کردند .به دفاع از علی پرداختی ولی چه سود ؟ این جماعت بی وفا ومروت نمی دانند . این جماعت همان کفاری هستند که بر پدرت سنگ زدند وبا او پیکار کردند . پس عجبی نیست که بر در خانه ات شبیخون بزنند وبا آنکه می دانستند دختر پیامبر پشت در است آن را به آتش کشیدند .نه دیگر نمی گویم می دانم که با شنیدن میخ در اشکت روان و قلبت سوزان می گردد.

مادر این منم محسن . من محسن شهیدم . محسنی که در راه دفاع از حق نشکفته پژمرد. من محسنم آنکه خدا بر او رحمت و احسان فروفرستاد. چرا غمگینی ؟...

شاد باش که به این دنیا نیامدم تا سالها مظلومیت پدر راببینم .نیامدم تا سر بریده حسین بر نیزه را ببینم . نیامدم تا اسارت زینب را ببینم.بلکه نامم سندی  بر تایید حقیقت باشد.

چرا غمگینی ؟ شاد باش چرا که اگر امروز علی خانه نشین شد فردا شهرها از بانگ (اشهد ان علی ولی الله) منور می شود و در خانه ها محسن هایی متولد می شوند که نام علی را به گوش جهانیان می رسانند.

چرا غمگینی ؟اگر امروز فرزندت محسن در راه حقیقت شهید شد فردا مهدی می آید و حق را برپا می کند .در آن روز است که جهان پر از عدل وداد می شود .

مادر غمگین مباش ... ولی تو را به مظلومیت پدرم علی برای تعجیل در فرج فرزندت مهدی دعا بفرما که چشم ها در راه انتظارش کم سو و اشک ها خشک گردید.

                     اللهم عجل لولیک الفرج

/ 3 نظر / 13 بازدید
باران

سلام خیلی خوب بودموفق باشی مطالب رو درشت تر بنوس ممنون به وبم سرزدی[گل]

بی قرار مهدی

شیعه به عزای فاطمه محزون است یک دیده به اشک،دیگری در خون است ظلم وستمی که شد به دخت احمد هر کس که فراموش کند ملعون است یا علی حیدر مدد

سید علیرضا

باسلام بسیار عالی است لذت بردیم به ماهم سر بزنید خوشحال می شویم یاعلی مدد التماس دعای قرج